Najděte dobře placenou práci v Bristol-Myers Squibb

Společnost Bristol-Myers Squibb se zavázala pomáhat lékařům a pacientům v boji se závažnými onemocněními. Úspěch našeho úsilí závisí na lidech, kteří jsou odvážní, cílevědomí, inovativní a nadšení - na lidech, kteří dokáží pracovat jako tým a přitom být stále jedinečnými a individuálními talenty pro práci v různých oblastech, včetně pozic ve výzkumu a vývoji (pozice R&D), marketingu, prodeji, výrobě, vedení společnosti a financích. Jako globální jednička v oboru biofarmacie nabízíme řadu příležitostí v mnoha odděleních po celém světě. Chceme lidi, kteří chtějí změnit život. Pokud mluvíme o vás, klikněte zde a podívejte se, proč byste měli pracovat v Bristol-Myers Squibb.


100 Best Companies for Working MothersTop rating in Corporate Equality Index2008 Top 10 Companies for Executive WomenBest in class Storebrand socially-responsible investmentBest place to work 2015

Bristol-Myers Squibb je zaměstnavatel nabízející rovné příležitosti k zaměstnání. Všechny doručené přihlášky do výběrového řízení, které splní kvalifikační požadavky, budou posouzeny bez ohledu na pohlaví, rasu, barvu pleti, náboženství, sexuální orientaci, národnost, věk, fyzické nebo mentální postižení, těhotenství, občanství, status veterána, rodinný stav, genetické informace nebo jiné charakteristky chráněné zákonem.

 
 

Společně můžeme bojovat se závažnými nemocemi

Spolu můžeme vyhrát